productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Akülü Tilki Kuyruğu Testere Nedir Ne işe Yarar ?
Akülü Tilki kuyruğubıçağın ileri geri hareket etmesiyle kesme işine yarayan testerelerdir. Ürünler çok farklı marka ve modellerde olduğu gibi, elektrikli ve akülü seçenekleri de mevcuttur. El testereleri mantığında çalışan bu cihazlar hemen hemen her türlü malzemede kullanılabildiğinden işinizi kolaylaştıracaktır.
Tilki Kuyruğu Testere Kullanım yeri ve Çalışma Şekli

Ürünler çok farklı marka ve modellerde olduğu gibi, elektrikli ve akülü seçenekleri de mevcuttur. El testereleri mantığında çalışan bu cihazlar hemen hemen her türlü malzemede kullanılabildiğinden işinizi kolaylaştıracaktır.Akülü Tilki kuyruğu makineleriyle takılan testereye göre ahşap, kemik, çivili veya içinde metal olan ahşap, metal, paslanmaz, dondurulmuş gıda ürünleri, beton, tuğla, ytong, plastik, alüminyum gibi bir çok malzemede kesme işlerinizi yapabilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Markaları
Black-DeckerDewaltHıtachıKL-ProMakita

Uygun Fiyatlı ve kaliteli Tilki Kuyruğu 
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Akülü Tilki Kuyruğu Testereler ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.