productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Vidalama Makinesi Nedir ?
Yapı ve tadilat işlerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan akülü vidalama makineleri, isminden de anlaşılacağı gidi akülü el aletleri arasında yer alan bir üründür. Kullanıcısına pratik kullanım imkânı sunan akülü vidalama makineleri yapı ve tadilat işleri ile ilgilenen profesyoneller tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Akülü vidalama makineleri, pratik kullanımı sayesinde profesyonellerin yanı sıra hobi olarak tadilat işleri ile ilgilenen kişiler tarafından da kullanılan bir üründür.

Akülü Vidalama Aletleri Nerelerde Kullanılır 
Akülü vidalama ürünleri ile vidalama işlerinin yanı sıra vida sökme işlemlerini de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akülü vidalama makineleri; ahşap, metal ve plastik yüzeylerde birtakım delikler açabilmenize olanak sağlayan ürünlerdir. Optimal hız ve tork kontrolü sağlayan bu pratik el aletlerini dilerseniz iç mekanlarda dilerseniz dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Vidalama Aletleri Markaları
Dewalt,KL-ProMakitaProterStanley 

Akülü Vidalama Aletlerinde Uygun Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Vidalama Aletleri ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.