productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Elektrikli Isıcı Nedir ve Nerelerde Kullanılır ?
Elektrikli Isıtıcılar kategorisinden yer alan  elektirik ile çalışacan Sıcak hava tabancası veya ısı tabancası, olarak adlandırılan aletleri sayabiliri,sıcak hava buharı yaymakta kullanılan ve elle çalıştırılabilen bir alettir. Genelde 100-500 derece aralığında ısı yayabilir hatta 760 dereceye çıkan modeller de mevcuttur.

Sıcak Hava Tabancası Kullanım Alanları
Eğer sıcak hava tabancası ne işe yarar diye bir soruyla karşılaşacak olursak, sanayi alt yapısında kullanılan bu muazzam sistemleri yerinde görmek, sorunun cevabını daha net verecektir. Özellikle mobilya sektöründe ve benzer hizmet alanında, reel sektörün tercih ettiği ambalajlama ve paketleme sistemi en kullanışlı yöntemlerden oluşmaktadır. Özellikle balonlu naylon kullanan yerlerde, sıcak hava tabancaları yapıştırıcı etkisi ile birlikte dayanıklı ve sağlam bir sistem ortaya koymaktadır.

Sıcak Hava  Isıtıcı Tabanca Markaları
Makita Marka Elektrikli Sıcak Hava Tabancaları

Uygun Fiyat ve Kaliteli Elektrikli Sıcak Hava Tabancaları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Elektrikli Sıcak Hava Tabancaları ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.