productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Gönye Kesme Nedir ?
Gönye testereleri kullanımı, malzemenin sabit, gönye testerenin yukarıdan aşağıya indirilerek daire bıçağıyla malzemeyi kesmesi şeklide olur. Hassas ve dikkat gerektiren işler için kullanılır. Yukarıdan indirildiği gibi, yana da yatırma şeklinde kullanılabilir. İnce el işçiliği gereken işlerde bu testere kullanılabilir. Aynı açılı birçok kesim elde etmek için gönye testereler kullanılır. Duvar ve tavanın ahşap kaplamasında kullanılabilir.

Gönye Kesme Makinesi Nasıl Kullanılır ?
Bir gönye kesme makinesi korkutucu görünebilir, ancak nasıl yapılacağını bildikten sonra, kullanması oldukça kolaydır. Gönye ve şev açılarını solda ya da sağda ayarlayabilirsiniz. Ayrıca gönye kesme makinesini hem gönye hem de şev açılar gerektiren karmaşık kesimler için kullanabilirsiniz.
Gönye testereler, hızlı ve kolay kesim için kullanılan tabla testereleri arasındadır. Açı kesme ve açı kesme dahil olmak üzere birçok farklı kesim işleminin kullanımı kolaydır. Kayar mekanizmalar kullanılarak geniş alanlar üzerinde kesilebilir ve tam olarak kesilebilirler.

Gönye Kesme Makine Markaları
Dewalt,Hıtachı,KL-Pro,Makita,Max-Extra,Proter,Stanley 

Uygun Fiyat ve Kaliteli Gönye Kesme Mak