productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Zımba makineleri ve Zımba Tabancaları Nedir Ne İşe Yarar ?
Mobilya döşeme ve ahşap ürünlerin yanında karton, oyuncak ve panjur gibi daha birçok alanda kullanılabilen, sabitleştiren ve sağlamlık kazandıran yapısı ile birçok ürünün imalatında kullanılan Zımba Tabancaları işleri daha hızlı bir şekilde yapmamıza yarayan bir el aletidir. Daha pratik hale gelen yapısı, hafif ve ergonomik tasarımları ile uzun süreli kullanıma olanak sağlıyor.

Kullanıma Göre Zımba Tabancası Çeşitleri
Malzemelerin doğru ve güvenilir bir şekilde seçiminin yapılması dayanıklılık sağlamaktadır. Özellikle zımba tabancası ise tamir için vazgeçilemez önemi bulunan araç gereçlerden bir tanesidir. Zımba tabancası özellikle şu işler için kullanılabilmektedir:Kablolama bağlanması, Cihaz su yalıtım malzemeleri, Mobilya çekme, Zemine halı sabitlenmesi, Gibi işlerimizi kolaylaştıran aletlerdir

Zımba Tabanca Markaları
KL-Pro Zımba Tabancaları

Zımba Tabancaları - Çivi Çakma Tabancalarında Uygun Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Havalı Zımba Tabancaları ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.