productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


İki Ağızlı Anahtar Takımı Nedir ?
Yaprak anahtarlar krom-vanadyumdan yapılmış olup kromla kaplanmıştır. Anahtar boyları normal ve uzun olarak iki çeşittir.Bu anahtarların başına çekiçle darbe yapmak doğru değildir. 
Eğer söküp takmak için daha fazla güç istenirse yaprak anahtarın kullanılmayan ağzına yıldız anahtar veya küçük çaplı bir boru takılır. Somunları ve cıvataları gevşetmek ya da sıkmak için anahtarı yerleştirmek ve hareket ettirmek kolaydır.
 
İki ağızlı Anahtar Nasıl Kullanılmalı ?
Anahtarlarla çalışırken ekstra kaldıraç gerçekten yardımcı olabilir, ancak fazla güç anahtara ciddi zarar verebilir. İnatçı bir bağlantı elemanıyla uğraşıyorsanız, bağlantı elemanını uygun bir yağ ile yağlamayı deneyebilirsiniz. Yağı uyguladıktan sonra bir süre bekleyip, ardından elemanı anahtar ile gevşetmeye çalışabilirsiniz. Daha fazla tork uygulamak için elektrikli anahtar veya darbeli anahtar da deneyebilirsiniz.

İki Taraflı (Çatal Ağız) Anahtar Takım Markaları
Ceta FormEltaİzeltaş 

Uygun Fiyat ve Kaliteli  İki Ağızlı Anahtar Çeşitleri
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli ürünler; İki Ağızlı Anahtar Çeşitleri  ve buna benzer 100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.