productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


İş Eldiveni Nedir 
İş Sağlığı Güvenliği, çalışan işçilerin sağlığını korumaya yönelik olarak icra edilen uygulamalar ve araştırmaların, kanun, yönetmelikler çerçevesinde uygulanan tedbirler ve iş güvenlik ekipmanları ile desteklenmesidir. İş sağlığı güvenliği açısından kişisel koruyucu malzemeler, koruyucu baretler, koruyucu maskeler, gözlük modelleri, iş eldivenleri ve emniyet kemerleri gibi çeşitli malzemelerden oluşur.

Ne işe Yarar
Bir kesik, yanık veya ezilme çalışma yeteneğinizi günlerce hatta haftalarca etkileyebilir. Ellerinizi keskin köşelerden, sıcaklıklardan, kimyasallardan ve diğer tehlikelerden korumak için, işin niteliğine uygun olarak pamuk, deri, lastik ve mekanik gibi iş eldivenlerinden faydalanmak gerekir. Eldiven kullanımında eldivenin ele tamamen oturmasına dikkat edilmelidir. Bunun nedeni geniş eldivenler geniş giysiler kadar tehlikelidir. İş dünyası giderek gelişmekte ve genişlemektedir. Tabi bu gelişme ve genişleme göründüğü kadar kolay değildir. Bu gelişme Yasal ve çalışanlarınıza verdiğiniz değer açısından çok önemli bir kavramdır. Eğer siz çalışanlarınızı koruyup kollayan bir işletmeyseniz, genişleme olasılığınız oldukça fazladır. İşçileriniz verdiğiniz işleri yaparken, vücudunun herhangi bir yerine zarar vermesi olasılığına karşı, iş güvenlik malzemeleri kullandırmanız esastır. Örneğin siz, kimyasallar üzerinde hizmet veren, onlarla bir şeyler üreten bir işletmeyseniz, işçilerinizin muhakkak suretle, ağır kimyasallara karşı koruyucu iş eldivenleri kullanmaları şarttır. 

İş Eldiveni Markaları 
Beybi, Demir, Starline  

Uygun Fiyat  ve Kaliteli İş Eldivenleri Çeşitleri

Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli İş Eldiveni Çeşitleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.