productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Islak Kuru Süpürgeler Nedir ?
Endüstriyel temizlikte en çok tercih edilen temizlik makinasıdır. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış yüksek kalite standartlarına sahip sanayi tipi ıslak ve kuru vakum süpürgesi 220 volt Monofaze  elektrikle kullanılabilme imkanı sağlıyor. Islak ve kuru özelliği ile halı, koltuk, sert zemin , mermer, karo, fayans gibi farklı kullanım yerlerinde yüksek emiş gücü sayesinde hızlı ve etkili temizlikle birlikte sorunsuz kullanım olanağı sunuyor, yıkanabilir bez filtresi sayesinde kullanıcıya büyük avantajlar sağlıyor. 3 motorlu özelliği ise devamlı çalışabilme imkanı veriyor.

Islak Kuru Sanayi Tip Süpürge Özellikleri 
Islak diye adlandırmış olduğumuz Sanayi Tip Süpürgeler zemindeki suyu vakumlayabilir, koltuktaki ıslaklığı çekebilirsiniz. Kuru emiş özelliği ise toz vakumlama özelliğidir. Toz çektiğimiz zaman içindeki bez filtre takılı olmalıdır. Vakumlama yapmış olduğunuz tozlar  bez filtreye toplanmaz, Bez filtre tozların vakum motoruna  kaçmasını önler ve 60 litrelik kazanda birikir.

Islak Kuru Süpürge Markaları
Makita Marka Süpürgeler 

Uygun Fiyat ve Kaliteli Islak Kuru Sanayi Tip Süpürgeler
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal  Islak Kuru sanayi Tip süpürgeler ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.