productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Kalıpçı Taşlama Makinesi Nedir?
İşlenen parçanın ulaşılması güç ya da karmaşık alanlarının taşlamasın ve finisajı için ideal bir seçim olan (küçük boyutları nedeniyle) Kalıpçı Taşlama makinesi, elde taşınabilen ve dönen darbeli güç aletidir.
Kalıpçı Taşlamalarının Kullanıldığı Yerler
Kalıpçı Taşlama makineleri isimlerini, işlem için kritik öneme sahip olan titiz taşlama işleminin yapıldığı kalıp imalatındaki asıl rollerinden alırlar. Aslında bu aletler neredeyse her sektörde kullanılabilir ve nerdeyse her çeşit imalatçı - kaynak ustaları ve tabaka metal işçilerinden mobilya üreticileri ve oymacılara kadar- tarafından da benimsenmiştir. Genellikle bir alet çantasını donatmada kullanılan en kullanışlı alet olarak bilinen Kalıpçı Taşlama makineleri, çoğunlukla özel bir uygulama için kullanılır ve büyük bir bağlantı dizisi içerir.

Kalıpçı Taşlama Markaları
Dewalt,Hıtachı,KL-Pro,Makita,Max-Extra,Proter 

Kalıpçı Taşlamalarda Uygun Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Kalıpçı Taşlamalar ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.