productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Kanal açma Ve Temizleme Makineleri Nedir ?
Kanal açma makinelerinin kullanımı kolaylaştırabilecek ve yüksek performans sunabilecek özelliklere sahip olması önemlidir. Yumuşak başlangıç yaparak çalışmayı daha güvenilir hale getirebilecek olan cihazlar seçilmelidir. Başlangıcın yumuşak olması ilk çalışma esnasında motor yükünü ve torkunu geçici olarak azaltabilir. Sürükleyip kesme özelliği ise yatay ve dikey kanalların açılabilmesini sağlar.

Kanal Açma Makineleri Nasıl Kullanılmalı ?
Kanal açma makinesi kullanılırken mutlaka uygun bir gözlük ve eldiven takılmalıdır. Kanal açma işlemini yaparken tozun göz ile temas etmesi engellenmelidir. Makineleri kullanırken ilk etapta kanal derinliğinin uygun şekilde ayarlanması önemlidir. Kanal derinliğinin ayarlanabilmesi için sabitleme cıvatası açılır. Derinlik kaynağı bu işlemlerden sonra istenilen derinliğe ayarlanabilir ve tekrar cıvatalar sıkılır.

Kanal Açma Makine Markaları
Proter Marka Kanal Açma Makinaleri 

Uygun Fiyat ve Kaliteli Kanal Amça ve Temizleme Makinaları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal  Kanal Açma ve Temizleme Makinaları ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.