Yollabana.com'a Hoşgeldiniz
 
1978’den Bugüne
1978 yılında Kayseri’de güçlü bir marka yaratma idealiyle yola çıkan Özger Otomotiv, modern tesislerinde güçlü personel kadrosuyla müşterilerine en iyi çözümleri sunmayı hedefler. El aletleri ve hırdavat ürünlerinde çeşitliliği sağlarken taleplerinize yönelik en başarılı çözümleri üretir. 2018 yılında Yollabana.com markasını kuran Özger Otomotiv yıllar içinde edindiği tecrübeyi dijitale taşıyarak 20,000 den fazla ürün çeşidini satışa sunmuştur.

Vizyonumuz
Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı çerçevesinde kaliteli, kullanışlı ve yenilikçi çözümlerle Türkiye çapında kusursuz çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerin en iyi deneyimi yakalaması adına kaliteli çözümleri ön plana çıkarırken ürün çeşitliliğini sürekli arttıran ve geniş yelpazede hizmetleri ile sizlere ideal olanı sunmayı başaran bir marka olmayı hedefliyoruz.
Kuruluş felsefemizde ‘Daima Daha İyisi’ sloganı ile harekete geçerken Türkiye’de en iyi hizmetleri sunan e-ticaret platformlarından bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimizi hedeflerimize ulaşmada itici gücümüz olarak kabul ediyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederken kendini sürekli yenileyen bir marka olmayı da başarıyoruz!

İlkelerimiz

Uygun Fiyat
Müşterilerimize sunduğumuz her üründe fiyat avantajını ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz.

Kaliteli Hizmet
Siparişin oluşturulması aşamasından müşteriye teslim edileceği ana kadar her adımda kaliteye odaklanıyoruz.

Güvenli Alışveriş
E-ticaret konusunda kendini sürekli yenileyen bir marka olurken e-ticarette güvenliği ön planda tutmak adına güvenlik protokolleri kullanıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizden gelen talepleri karşılarken memnuniyeti ön planda tutmak adına her aşamada titizliği önemsiyoruz.