productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Demirci Makasları 
kalın betonarme demirlerini kesmekte kullanılan, el kumandalı basit makine olup trafik kazalarında yamulan arabaların kapılarını tavanlarını ve bilimum yerlerini keserek araç içersinde kalmış yaralıyı kurtarmaya da yardımcı olan iri bi makas türü.

Budama Makasları
El budama makineleri veya budama makası olarak da adlandırılan budama makası, bitkilerde kullanım için bir makas türüdür. Bazen iki santimetreye kadar olan sert ağaç ve çalı dallarını budamak için yeterince güçlüdürler.

Sac Makasları 
Hafif soğuk haddeli çelik sac kesmek için idealdir. Birleşik kullanım sayesinden minimum çabayla maksimum çene gücü elde edilir. Tenekeci makası dişli çene cıvatası bıçakların uzun süreli kullanımdan sonra yeniden hizalanmasını sağlar.

Kaportacı Makasları
Kaportacıların işlerini görmelerindeki en büyük yardımcılarından biri olan kaportacı makasları, Yenilikçi ve son derece güvenilir olan bu ürün sizlerle buluşuyor. DAyanıklılığı ve güvenilirliği ile ünlü olan firma kaportacı makasları piyasasında da büyük bir rekabetçiyi sahaya sürüyor.  Dövülmüş Molibden çeliğinden yapılmış bu ürün kolay kolay zarar görmemekle birlikte çok ağır işleri büyük bir ustalıkla yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.  5 yıldızlı bir ürün olarak karşınıza çıkıyor.

Makas Markaları
Ceta Form, İzeltaş, Elta 

Uygun Fiyat  ve Kaliteli Makas Çeşitleri

Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Makas Çeşitleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.