productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Manyetik Matkap Nedir ?
Manyetik matkap, bir elektromıknatıs veya sabit bir mıknatıs tabanına sahip olan ve metal üzerinde delik açmak için kullanılan taşınabilir bir delme makinesidir.Manyetik matkap
, bir kesme takımı parçasına ve elektromıknatısa sahip olan bir makine takımıdır ve metal üzerinde delik açmak için kullanılır. Manyetik matkab'a, karot matkap ucu olarak adlandırılan kesme takımları eklenir, bu karot matkap ucu iç taraftan delik olmakla birlikte yüzeyde ve dişler üzerinde kesme kenarları bulunur.

Manyetik Matkabın kullanımı 
Manyetik matkap, başlıca inşaat, üretim ve ağır makine sanayi alanlarında çalışan kullanıcılar için üretilmiştir. Bu makineler, sahanın yanı sıra atölyelerde de kullanım için idealdir. Manyetik matkap, yalnızca karot matkap ucuyla delme için üretilmemiştir aynı zamanda spiral delme, raybalama, havşa açma ve diş açma (kılavuz açma) için de idealdir. Kör delikler veya çapı 12 mm’den daha düşük delikler açmadığınız sürece, karot matkap ucu ile delme, özellikle kontrollü iş yeri koşulları altında uygulama yapmıyorsanız, son derece idealdir.

Manyetik Matkap Markaları
KL-Pro, Max-Extra

Manyetik Matkaplarda Uygun Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Manyetik Matkaplar ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.