productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Metal Takım Çantası Nedir ?
İş hayatının yanı sıra evlerde de kullanılabilen Metal takım çantası modelleri, el aletlerini muhafaza etmenizi ve bunları düzenli bir şekilde tutmanızı sağlar. Takım çantası önemlidir çünkü ihtiyaç duyulan donanımın bir arada olması, tek seferde ulaşılabilmesi, küçük parçaların kaybolmadan ya da dağınıklık yaratmaksızın korunabilmesi için bir takım/alet çantasına gereksinim duyarız. Genellikle bütün takım çantalarının içinde küçük gözler bulunur. Burada çeşitli ebatlarda ve bol miktarda dübeller, çiviler, kroşeler (kablo tutucular) ve vidalar bulundurulmalıdır.

Metal Takım Çantası Tipleri
Takım çantaları farklı hacim seçenekleri ve ebatlarda satışa sunulurlar. İhtiyacınız doğrultusunda bir seçim yapmak, seçtiğiniz takım/alet çantasını konumlandıracağınız alanın büyüklüğünü gözetmek önemlidir. Standart bir takım çantasının içinde; çekiç, yıldız tornavida, düz tornavida, pense, keski, karga burun, İngiliz anahtarı, farklı boy ve ebatlarda çivi, vida ve dübel, bant, maket bıçağı bulunmalıdır. Takım çantasının standart fertlerine ek olarak aşağıdaki donanımları da eklemek isteyebilirsiniz:

Metal Takım Çantası Markaları
Ceta Form

Uygun Fiyat  ve Kaliteli Metal Takım Çantaları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli  Metal Takım Çantaları ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.