productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


İşkence nedir ?
İşkence (alet) Marangozlukta, işlenecek parçayı sıkıştırmaya yarayan ve üzerinde vidalı sıkma düzeni bulunan çeşitli el aletleri. İşkenceler doğramacıların, marangozların, mobilyacıların en önemli aletlerindendir. Vida esasına göre çalışırlar.

İşkenceler Nerde Kullanılır ?

Bu ürünler, marangozlukta büyük kolaylık sağlar. Bu iki ürün ağaç işlerinde, ahşap tahtaları birleştirmekte, yapıştırmakta, demirin sıkıştırılıp kesilmesinde kullanılırken; aynı zamanda iki işkencenin birbirine montesi ile çok daha kapsamlı işlerde kullanılmaktadır. Kullanacağımız alana ve duruma uygun işkence modelleri çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin; Ev işlerinize uygun bir işkenceyi marangozluk işlerinde kullanmaya çalıştığımızda da ürüne zarar verebilir aynı zamanda işi tam anlamıyla yapamayız. Bu nedenle Tüm türler kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir.


Uygun Fiyat  ve Kaliteli Lokma ve Anahtar Takımları

Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli İşkence, mengene Çeşitleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.