productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Elektrikli Süpürge Nedir Ne İşe Yarar ?
Elektrikli süpürgeler de bir elektrik motoru ile bu motorun döndürdüğü bir pervane bulunur. Bu pervane döndükçe içeride bir boşluk ya da vakum yaratır. Böylece, bu boşluğu doldurma eğiliminde olan hava hızla makinenin içine doğru akarken çevredeki tozları ve küçük kir parçacıklarını da birlikte sürükler. Emilen hava pervanenin etkisiyle yeniden dışarı atıldığı için makinedeki boşluğa sürekli hava emilir; ama havadaki toz ve kir parçacıkları içerideki gözenekli torbanın çeperlerinden geçemediğinden torbada birikir.

Sanayi Tip Süpürge Nedir ?
Endüstriyel alanlarda kullanılan Süpürgeler Sanayi diye adlandırılır. Sanayi Tipi Süpürgemizin 3 adet ayrı ayrı çalışan elektrik motorları çift fanlı özelliğe sahiptir bu çift fan sayesinde süpürge motoru daha fazla soğutma yapar. Elektrik Motorları 1000 watt ile 1600 watt arasındadır

Süpürge Markaları 
Dewalt,Makita 

Uygun Fiyat ve Kaliteli Sanayi Tip Standart Süpürgeler
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal  Sanayi Tip Standar Süpürgeler ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.