productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Takım Arabaları ve Sandıkları
Takım arabası; genellikle tamirhanelerde, fabrika ve atölyelerde kullanılan tekerlekli frenli, çekmeceli,raflı ve kilitli , içerisine takım ve iş ekipmanlarının konulduğu, son derece ergonomik ofis ekipmanıdır.
El aletlerinin dizgisel bir düzende, asılmasını sağlayan mobilyalara takım asma tezgahı denir. Takım asma tezgahının temel yapısı saç panolardan oluşmaktadır. Sac panolar yarım pano ve tam pano olmak üzere 2 çeşittir.Takım ve özel tamir aletlerinin atölye ile araçlar arasında ve ya atölyeler arasında gezdirilmesi gerekiyor ise takım arabası en iyi çözüm olacaktır. Takım asma tezgahlarının hareketli olanlarına takım arabası denir. 2 çeşittir. Birinci çeşit takım arabası, 2 adet tam panoya, her pano 2 metrekare alana sahiptir.
Takım Arabası Özellikleri Nedir ?
60 tane el aletini depolayabilir. 60 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Tekerlekleri rulmanlı lastik kaplı olduğu için çok sessiz hareket edebilmektedir. Manevra kabiliyeti yüksek olan bu arabalarda fren mekanizması mevcuttur. Çelik kasaları elektrostatik, panoları epoksi boyalıdır. Renginde hiçbir atma görülmez ve rengini sürekli olarak korur. İstenildiği zaman takım asma panolarının diğer çeşitlerine dönüştürülebilir. 

Takım Arabası ve Sandık Markaları
Ceta Form,İzeltaş 
Uygun Fiyat  ve Kaliteli Takım Arabası,Takım Tezgahları,Sandıkları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli  Takım arabası ve sandıkları çeşitleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.