productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Su Terazisi Nedir Nerelerde Kullanılır ? 
Hem dikey hem de yatay olarak doğru düzlem hesaplaması yapmaya yarayan su terazisi, ölçek çizgileri içerisinde belirtilen alana getirilerek düzlemin doğruluğun ölçmeye yarar.

Genel olarak yapı işleri, inşaat ve marangozluk gibi çalışmalarda yüzeyin yerle paralel olup olmadığını anlamamıza yarar. Fizik de birleşik kaplardaki su seviyesinin aynı olması prensibine dayanan su terazisinin ölçüm yeteneği onu bir denge aracı ve denge ölçeği olarak pek çok alanda kullanılabilir yapmıştır.
Su Terazisinin kullandığı bu yöntem tarih boyunca su kanallarının dengelenmesi içinde kullanılmıştır. Basınçla gelen suyun basıncını azaltarak güvenli hale getirilmesi amacıyla oluşturulan künklerle suyun akışı ve şiddeti dengelenir. Böylece su arzu edilen şiddette sabitlenerek daha kolay ve güvenli kullanılması sağlanır. Aynı fizik kanununu kullanarak yüzey ölçümü yapan su terazileri de günümüzde kullandığımız hemen her araç ile uyumludur.

Su Terazisi Markaları
Ceta FormİzeltaşProter 

Uygun Fiyat ve  Kaliteli Su Terazileri
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Su Terazileri ve 100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz..