productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Tornavida Nedir ?
Ucunu vida ve cıvatalardaki kertiklere sokup bunları döndürerek söküp-takmakta veya sıkıp-gevşetmekte kullanılan, uçları çeşitli şekillerde ve boyları değişik uzunlukta olan, metal bir şaft ve bu şaftı tutan bir saptan oluşan araç. Şaftı sert çelikten yapılan tornavidanın ucu aşınmayı azaltmak için sertleştirilir ve vidaları hafifçe tutabilmesi için mıknatıs özelliği kazandırılır. Sapı ahşap, metal veya plastikten malzemeden üretilir. Ucu yassı olan "düz tornavida" ve ucu çarpı şeklinde olan "yıldız tornavida" olmak üzere yaygın olarak bilinen ve kullanılan iki türü bulunur.

Tornavida Yapısı
Vida takma ve sökme, sıkma ve gevşetme işlemlerinde kullanılan, vida şekline göre ucu değiştirilebilen alet. Genel olarak uç ve orta kısmı (güçlü olması için) metalden, sap kısmı ise (elle tutulma kolaylığı açısından) plastikten yapılır. 

Tornavida Çeşitleri
- Düz Tornavidalar
- Yıldız Tornavidalar 

Tornavida Markaları
Ceta FormEltaİzeltaş

Uygun Fiyat  ve Kaliteli Tornavida Çeşitleri
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Tornavida Çeşitleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.