productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Transpalet Nedir ?
Transpalet paletlenmiş tek parça yüklerin düz bir zeminde, kapalı veya açık alan içerisinde kısa mesafelerde kaldırılması ve taşınma amaçlı kullanılan ideal ve etkili bir yükleme-boşaltma aracıdır. Manuel olarak hareket ettirilen transpalet iterek ve çekilerek kullanılır.


Transpalet Ne işe Yarar ?
Transpalet ne işe yarar sorusunun yanıtı ile devam edelim. Transpaletler yalnızca yük taşımak için kullanılır; insan taşıma aracı değildir. Paletlenmiş tek parça yüklerin, düz bir zeminde taşınmasına olanak sağlar. Burada önemli olan zeminin pürüzsüz olmasıdır, engebeli arazilerde kullanıma uygun değildir; yüklerin devrilmesine ve zarar görmesine neden olabilir çünkü bu durum. Transpalet kullanım alanları genelde kapalı ya da açık alan içerisinde bulunan kısa mesafelerdir. Kısa mesafelerde yükleri kaldırır ve taşır.

Transpalet Markaları
Atlas, Max-Extra 

Ucuz ve Kaliteli Kaynak Yük Kaldırma Ekipmanları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli;Transpaletler ve 100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.