productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Yaprak Üfleme Toplama Makinesi Nedir Nasıl Çalışır?
Yaprak üfleme toplama makinesi, yaprak üfleme makinesi veya yaprak toplama makinesi olarak da anılır çünkü her makine bu iki işlevi bir arada yapmayabilir. Yaprak üfleme makinesi yaprak ve kesilmiş çimen gibi artıkları hareket ettirmek için kullanılan, bir hortum yoluyla hava üfleyen bir bahçe makinesidir.Yaprak üfleme makineleri elektrik motoru veya benzinli motor ile çalışır. Benzinli motorlar genelde iki zamanlı motorlardır ama bunların çevreye zarar verebileceği endişesinden dolayı dört zamanlı motorlar da piyasaya sürülmüştür. Makine, yaprakları ve küçük dalları çekebilen emiş gücüne sahipse yaprak toplama makinesi olur. Bu iki özelliği bir arada taşıyan makineler ise yaprak üfleme toplama makinesi olarak adlandırılır.

Yaprak Üfleme Toplama Makinesi Nasıl Kullanılır ?
Yaprak üfleme toplama makinelerinin kullanımı modellere göre farklılık gösterebilir ama genel olarak çalışma mantığı benzerdir. Bu makineler, genelde elde tutmak için bir sap içerir; bazı modeller ise sırt çantası gibi sırta takılarak kullanılabilir. Uzun kullanımlarda sırt çantası modeli daha ergonomik bir seçenektir. Arkanızdan sürükleyebileceğiniz büyük, tekerlekli modeller de bulmanız mümkün. Elektrikli makineleri çalıştırmak için bir elektrik kaynağına yakın olmanız ve yeterince uzun bir kablonuz veya uzatma kablonuz olmalı. 

Yaprak Toplama ve Üfleme Makina Markaları
Black-Decker, Makita

Uygun Fiyat ve Kaliteli Yaprak Toprlama ve Üfleme Makinaları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Yaprak Toplama Üfleme Makineleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.