productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Kırıcı ve Deliciler Nedir Ne İşe Yarar ?
Ev ve iş yerlerimiz gibi yaşam ve çalışma alanlarımızda günlük faaliyetlerimizde montaj, tamirat ve tadilat gibi pek çok farklı işlem yapılmaktadır. Bu işlemlerde birçok el aletine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu el aletlerinin bir kısmı elektriksiz basit aletlerken bir kısmı elektrikli aletlerdir. Elektrikli el aletleri işlerimizi daha kolay yapmaya yarayan özel aletler olup kırıcı ve deliciler bunlar arasında yer almaktadır.

Kırıcılar ve Deliciler Nasıl Kullanılır ?
Kırıcı ve deliciler temel iki fonksiyona sahip olan aletlerdir. Bunlardan birincisi kırma özelliğidir. Kırılmak istenen ya da açılmış olan bir deliğin büyütülmesi istenen durumlarda bu cihazlardan yararlanılmaktadır. Kırıcı ucu ile birlikte bu işlem gerçekleştirilir. Delme fonksiyonu ise matkap özelliği ile kullanılmaktadır. Delme ucu kullanılarak bu işlemler farklı büyüklüklerde gerçekleştirilebilir. Delme aleti olarak kullanımında darbeli etkisi ile işlemler çok daha kolay olmaktadır.
Kırıcı ve Delici Markaları
Dewalt, Hıtachi,KL-Pro, Makita, Max-Extra, Proter, Stanley

Kırıcı Delici Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Kırıcı Delici ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.